Finał akcji Kasztanobranie 2019 SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W MRZEŻYNIE / 2019-11-04

04 listopada 2019 r. zakończyliśmy akcję "Kasztanobranie 2019". Celem akcji było promowanie nawyków ekologicznych wśród dzieci, kształcenie wrażliwości na los zwierząt, a także uczenie oszczędnego gospodarowania zasobami przyrody. Przedszkolaki wraz z rodzicami bardzo mocno zaangażowały się w wyżej wymienione przedsięwzięcie. Łącznie dzieci zebrały 190 kg kasztanów, które przekazaliśmy Kołu Łowieckiemu "Łabędź" w Mrzeżynie z przeznaczeniem na pokarm dla zwierząt leśnych w okresie zimowym. Za uzyskane pieniądze Koło Łowieckie "Łabędź" będzie współfinansowało wycieczkę autokarową w wybranym przez grupy przedszkolne terminie.

Dzieci, które zaangażowały się w akcję otrzymały pamiątkowe dyplomy podziękowania.

D. Miętka