Warsztaty Bożonarodzeniowe z rodzicami. SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W MRZEŻYNIE / 2019-12-10

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka - to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera kolejny raz zorganizowaliśmy Warsztaty Bożonarodzeniowe na które zaprosiliśmy rodziców. Nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.

Czas upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze wśród wspólnych rozmów i śmiechu. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na warsztaty. Bardzo się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

Jolanta Kamińska, Danuta Miętka, Anna Kamińska, Agata Borowa - Pasiecznik.