Bal karnawałowy SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W MRZEŻYNIE / 2020-01-17

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu bal odbył się dnia 17 stycznia 2020 roku. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadziły dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się wesołe postacie. Dzieci przebrane były za wróżki, księżniczki, rycerze, policjantów... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach. W sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.  (Agata Borowa-Pasiecznik, Danuta Miętka, Jolanta Kamińska, Anna Kamińska)